O nas

 

 

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

07 stycznia 2020
     Od kilku lat w naszym społeczeństwie, a co za tym idzie środowisku prawniczym toczy

mgr Mariusz Tomasz Kłoda

prawnik, of counsel

 

Asystent w Katedrze Prawa Handlowego i Morskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył prawo, administrację oraz podyplomowe studia prawa bankowego i bankowości na UMK, a także aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w toruńskich kancelariach prawnych, w których zajmował się prawną obsługą przedsiębiorców w ujęciu prawa cywilnego, prawa handlowego oraz prawa nowoczesnych technologii.

 

Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego. Założyciel oraz redaktor bloga Prawo i Kosmos – Prawo Kosmiczne (www.prawoikosmos.pl), konsultant audycji pn. „Radio Planet i Komet” w Polskim Radio Pomorza i Kujaw, były współpracownik Planetarium Toruń.

 

Autor publikacji naukowych i uczestnik licznych konferencji naukowych. Szerzej na ten temat zobacz profil na LinkedIn, ResearchGate i Google Scholar.

dr Jan Sebastian Meler

adwokat

 

Adiunkt w Instytucie Administracji Kolegium Jagiellońskiego Toruńskiej Szkoły Wyższej. Ukończył prawo oraz obronił pracę doktorską na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2016 roku adwokat przy Kujawsko-Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Toruniu. Doświadczenie zawodowe w czasie aplikacji zdobywał w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce, w której zajmował się obsługą prawną przedsiębiorców w obszarze prawa cywilnego, prawa pracy, ochrony środowiska.

 

Od założenia własnej kancelarii uczestniczy w bieżącej obsłudze prawnej dużych podmiotów medycznych oraz występuje po stronie Szpitali w dziesiątkach procesów o błędy medyczne przed Sądami i Wojewódzką Komisją ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych w Bydgoszczy. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu z powodzeniem reprezentuje pacjentów w sporach prawnych przeciwko podmiotom leczniczym oraz prywatnym praktykom lekarskim.

 

Autor publikacji naukowych i uczestnik konferencji naukowych.

Umów się na konsultację

dr Jan Sebastian Meler

KANCELARIA ADWOKACKA

dr Jan Sebastian Meler

KANCELARIA ADWOKACKA